ЗАМОВИТИ

Логотип центр лазерної медицини естетичної косметології брендбук Київ Україна

Редизайн логотипу:

Центр лазерної медицини «Леді Естетик» (Київ, Україна) пропонує вашій увазі повний спектр послуг у сфері естетичної косметології на найсучаснішому обладнанні світових лідерів індустрії краси: ALMALASERS (Israel), CANDELA (США), LUMENIS (США), SCITON (США), LPG (Франція), POLLOGEN (Ізраїль). Процедури лазерної епіляції, лазерного пілінгу, ліфтингу, видалення судин, фотоомолодження, лікування акне, видалення пігментних плям та багатьох інших проводять лікарі та фахівці з багаторічним досвідом роботи на лазерному устаткуванні.

До нас у студію звернулися за редизайном логотипу, фірмового стилю центру та повним ребрендингом торгової марки. Основне завдання – розробити новий і сучасний логотип з урахуванням світових трендів логобудування, який відображав би тематику діяльності, залишивши при цьому загальну впізнаваність бренду, а також створити новий фірмовий стиль і звести це все в Бренд Бук. Разом із Замовником було прийнято використовувати для універсальності англомовне написання назви: ”Lady Esthetic”.
Новий розроблений логотип повністю відповідає поставленому завданню – легко та зрозуміло читається, а також залишає за собою попередню впізнаваність бренду – красу, легкість та загальне колірне рішення.

Колірне рішення логотипу виконане у двох кольорах: фіолетовий та золотий. Фіолетовий колір відображає солідність та серйозність центру. Золотистий колір асоціюється з гарним настроєм, сонцем, відкритістю, сучасним мисленням і відображає ефективність.

Шрифтове написання назви ”Lady Esthetic” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду. Для розшифрування діяльності було прийнято використовувати у логотипі дескриптор “Центр лазерної медицини”.
Створення слогану:
Мистецтво бути красивим

Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк та багато іншого. Розроблений фірмовий стиль доповнює логотип та створює єдиний фірмовий блок інформації про бренд.Розробка макету фасаду:Розробка бренду бука:

Протягом двох тижнів було виконано завдання щодо створення та погодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесенню на різні площини (вивіска, кабінетні таблички), опис фірмового стилю, одягу персоналу та інше.Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98